Niech żyją wakacje !!!

Skończył się kolejny rok naszego chodzenia do szkoły. Ale najwyraźniej nie wszyscy tylko chodzili i teraz mają się czym pochwalić. Gabrysia, Patryk, Fabian i Filip mają świadectwa z paskiem i otrzymali do tego nagrodę w postaci talonu do EMPIK – u. Fajna sprawa, będzie można kupić sobie jakąś grę lub książkę (zależy co kto lubi). Dla takiej nagrody, to warto było się starać. Niestety w gorszej sytuacji są ci, którym do takiej nagrody niewiele brakło – szkoda ich, ale… Teraz czas pomyśleć o wakacjach, żeby spędzić je możliwie najciekawiej, by było co opowiadać. Większość z nas, na razie nie ma żadnych dokładnych planów, ale coś się wymyśli, jak nie my to rodzice coś zaproponują. Teraz będziemy delektować się wolnym czasem, a potem się zobaczy.