Kolejny rok za nami

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia dzień radosny, rozpoczynający okres dwumiesięcznego odpoczynku i beztroski. Tegoroczne zakończenie roku było dla nas, uczniów kl. III, szczególne, bo również było zakończeniem I etapu naszej edukacji. Jak co roku po mszy św. spotkaliśmy się wszyscy na hali gimnastycznej naszej szkoły, gdzie odbyła się akademia kończąca ten rok szkolny. Po części artystycznej, którą rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów kl. VIII kończących w tym roku naszą szkołę, zostały wręczone świadectwa i  nagrody  uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców prymusów. Po wieloletniej pracy w szkole, pożegnane zostały również panie nauczycielki, które przeszły na emeryturę. Była to bardzo wzruszająca chwila zarówno dla pań odchodzących, jak i dla całej społeczności szkolnej. Na zakończenie uroczystości, pani dyrektor pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i życzyła wszystkim udanego wypoczynku w czasie wakacji. Następnie spotkaliśmy się z wychowawczynią w klasie. Tam otrzymaliśmy świadectwa i przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu.                                                Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji. Do zobaczenia w czwartej klasie !