Międzynarodowy Dzień Pizzy

Grupa Jagódki bierze aktywny udział w projekcie "Europa i Ja", który pozwala dzieciom odkrywać piękno różnych kultur. Tym razem nasze maluchy zgłębiają tajniki włoskiej kuchni, a co może być bardziej włoskie niż... PIZZA!

W dniu 9 lutego, kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy, dzieci nie tylko poznały historię i tradycje związane z pizzą, ale także wzięły udział w praktycznych warsztatach przygotowywania tego włoskiego przysmaku.

W trakcie zajęć dzieci miały okazję wybierać swoje ulubione składniki, uczyć się wałkowania ciasta, a przede wszystkim... przygotować własną, unikatową pizzę!

Dzień Pizzy w Grupie Jagódki to nie tylko smaczne doświadczenie kulinarno-edukacyjne, ale także świetna zabawa i integracja.