Turniej Wiedzy Pożarniczej

To już kolejny raz uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Z każdym rokiem poziom wiedzy uczestników jest coraz wyższy, jak podkreślił starszy kapitan Jan Moskal, w tym roku był najwyższy od czasu pierwszej edycji tego konkursu. W pierwszej grupie wiekowej, klas I-IV wzięli udział następujący uczniowie: Emilia Niziołek, Igor Pupek, Ewa Trembecka, zaś w drugiej grupie wiekowej, klas V-VIII uczniowie: Wiktor Niziołek, Filip Jędrzejczyk i Filip Żegleń. Uczestnicy rozwiązywali test pisemny, następnie jury eliminacji gminnych zakwalifikowało do finału po pięciu uczestników z każdej grupy wiekowej. W drugiej grupie rywalizowali Wiktor Niziołek, Filip Jędrzejczyk i Filip Żegleń. W wyniku rozgrywek finałowych Filip Jędrzejczyk zajął II miejsce a Filip Żegleń III miejsce. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody w postaci sprzętu sportowego, pozostali uczestnicy - nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.