Wzorowo czytam

We wtorek 26 marca wszyscy uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w konkursie Wzorowo czytam. Każdy losował numer, który był przypisany do fragmentu książki pt.: Junior opiekun osób starszych. Tekstu czytali uczniowie bez wcześniejszego przygotowania, co pokazało poziom opanowania techniki głośnego czytania trzecioklasistów. Każdy starał się najpiękniej zaprezentować czytany fragment. Komisja podczas czytania oceniała płynność, poprawność i intonację. I miejsce zajęli: Maciej i Klara, II miejsce: Franiu i Maja, a III miejsce: Emilka, Amelka, Filip, Kasia, Mikołaj i Julka. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy tak przydatnej umiejętności, a pozostałych zachęcamy do doskonalenia techniki głośnego czytania.