„Mamy już nowe blaty…”

W połowie marca uczniowie klasy 6 postanowili podjąć się wyzwania zarobienia jak największej kwoty na nowe blaty do swojej klasopracowni. Postanowili nie tracić czasu i od razu opracowali plan i rozpoczęli działania, które miały pomóc im w zebraniu potrzebnych środków. Pierwszym organizowanym wydarzeniem był wieczór filmowy dla uczniów klas 4-8, który odbył się 25 marca w godzinach 17.00 – 20.30 na hali sportowej w naszej szkole. Uczniowie zapewnili wszystkim uczestnikom bilety do kina, filmy, popcorn, colę oraz inne smakołyki. Dodatkową atrakcją były szczęśliwe liczby, pod którymi kryły się różne niespodzianki. Ta inicjatywa okazała się sukcesem, a uczniowie mogli poczuć wsparcie całej społeczności szkolnej. Kolejnym działaniem było zorganizowanie kiermaszu świątecznego, na który uczniowie przygotowali piękne wielkanocne rękodzieła cieszące się sporą popytnością. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, pomocy ze strony rodziców, Pani Dyrektor, nauczycieli i innych pracowników oraz koleżanek i kolegów z klas 4-8 udało się zebrać sporą kwotę. Po tak wytężonej pracy i wysiłku, nowe blaty zostały zakupione i zamontowane. Ich prezentacja zachwyciła zarówno uczniów, jak i nauczycieli.
Uczniowie klasy 6 są dumni z tego, co udało im się osiągnąć i bardzo dziękują wszystkim za wsparcie i zaangażowanie.