Dla Oratorium

W naszej szkole odbył się kiermasz, którego dochód został przekazany na Oratorium im. Bł. Bronisława Markiewicza. Zajmuje się ono pomocą dzieciom uzależnionym i opuszczonym oraz jest prowadzone przez Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła. Jednym z jego zaangażowanych członków jest ksiądz Maksymilian Wójtowicz, który uczęszczał do naszej szkoły. W celu rozpromowania kiermaszu uczniowie klasy III przygotowali plakaty zachęcające do kupowania przygotowanych smakołyków. Następnie samodzielnie na zajęciach lekcyjnych pod opieką Pani Marii Świstak przygotowali galaretki w pojemnikach. Dzięki pomocy Rodziców sprzedawali domowe wypieki. Podczas przerwy na korytarzu rozprzestrzeniał się smakowity zapach i rozbrzmiewały pochwały smacznych słodkości. Zebrana kwota wyniosła 1120 zł oraz została przekazana na rzecz Oratorium. Składamy serdeczne podziękowania na ręce zaangażowanych Rodziców, sprzedających uczniów oraz kupujących.