Byliśmy nad Morzem Bałtyckim!

W dniach 05.06.2011-13.06.2011 25 uczniów z klasy VI wzięło udział w zielonej szkole w Dźwirzynie niedaleko Kołobrzegu.

Podróż była męcząca, bo długa, ale trudy wynagrodził nam Bałtyk i jego cudowna plaża. Pogoda nam sprzyjała, tylko jeden dzień przywitał nas chłodem i wiatrem, ale dzięki temu zobaczyliśmy jak błyskawicznie może zmienić się polskie morze. Najwięcej czasu spędzaliśmy nad wodą, ale zwiedziliśmy także Kołobrzeg i wioskę kowbojską DZIKI ZACHÓD w Zieleniewie. Budowaliśmy zamki z piasku, graliśmy w piłkę plażową, podziwialiśmy zachody słońca, (na wschody nie było chętnych) spacerowaliśmy po plaży zbierając muszelki i bursztyny. Przywieźliśmy wiele pamiątek, a spośród nich najcenniejsze wspomnienia, które na długo pozostaną w naszych sercach!!!

Opracowała : Lidia Pękoś