Nasze sukcesy szkolne i pozaszkolne

W maju i w czerwcu nasi koledzy bardzo aktywnie uczestniczyli w konkursach nie tylko szkolnych, ale też gminnych i wojewódzkim. Godnie reprezentowali naszą klasę i szkołę zajmując I miejsca. Należy im się za to ogromna pochwała za wkład pracy i wyrazy uznania. Do nich należą:

Michał Michoń  -  I miejsce w Gminnym Konkursie Poezji Jana Brzechwy

I miejsce w Międzygminnym Turnieju Recytatorskim Poezji

Dziecięcej im. Jana Brzechwy

I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytamy Sienkiewicza

Arkadiusz Dydyński -  I miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia Dzieci w Badmintonie

Gabriel Grzyb-    II  miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia Dzieci w Badmintonie

Zajęliśmy również-  I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości

H. Sienkiewicza

Na koniec pochwalimy się wynikami ogólnopolskiego testu kompetencji na zakończenie pierwszego etapu kształcenia :

edukacja polonistyczna: 85%

edukacja matematyczna: 77%