Klasa trzecia to my

Jedenaście dziewczyn, trzynastu chłopaków, sala historyczna – czyj to opis? Trzeciej gimnazjum oczywiście! Wkroczyliśmy w nowy rok szkolny silną, zgraną ekipą wieloletnich znajomości. Jako najstarsi uczestniczymy aktywnie w życiu szkoły i klasy. Wzięliśmy udział w uroczystościach takich jak:  dożynki gminy Żyraków, akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/15 oraz akademia zorganizowana dla kombatantów wojennych z naszych okolic jako uczczenie pamięci poległych i okazanie podziwu żywym uczestnikom tamtych wydarzeń.

Warto wspomnieć o Dniu Chłopaka, który wypada 30-go września. Wspólnie z dziewczynami złożyłyśmy się na drobny upominek. Nasi chłopcy otrzymali breloczek ze swoim imieniem oraz czekoladę. Całość była związana w estetyczną kokardkę ze wstążki, Artykuł nie obyłby się bez wzmianki o ostatniej dyskotece zorganizowanej również przez naszą klasę. Wiktoria z Kamilą bardzo zaangażowały się w jej przygotowanie: piosenki, rozmaite konkursy, plakaty. Chłopaki zaś przejęli część praktyczną – podpinanie sprzętu, serwowanie hitów.  Z wiarą i pewnością siebie wkraczamy w ostatni już rok stawiając czoła trudom trzeciej klasy. Jeszcze o nas usłyszycie!

Opracowanie: Kamila i Ola