Święto Pieczonego Ziemniaka

29 IX 2011 r. uczniowie wraz z wychowawcą uczestniczyli w integracyjnym ognisku klasowym z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Dzięki pomocy rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie  spotkania wszyscy świetnie się bawili.

Po długim marszu do celu wyprawy wspólnie rozpalono ognisko. Uczniowie zostali zapoznani z historią ziemniaka oraz jego nazwami     w różnych regionach Polski.  Wszyscy uczestniczyli w konkursach i zabawach na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli okazje do obcowania z przyrodą, a tym samym zwrócili uwagę na ochronę środowiska naturalnego. Krótkie ale aktywne uczestnictwo w tej imprezie dostarczył wszystkim  mnóstwo emocji . Towarzysząca ładna pogoda sprawiła, że czas tutaj spędzony pozostawił wiele przyjemnych wrażeń.