„ Jesień – bogactwo kolorów”

Pogoda tej jesieni sprzyja spacerom. 4 listopada 2014r. zachęceni pięknym słońcem wyruszyliśmy na małą wycieczkę po okolicy. Odwiedziliśmy pobliski park, który o tej porze roku wygląda cudownie. Spacerowaliśmy po alejkach parku, zbieraliśmy liście, dotykaliśmy kory drzew i spotkaliśmy mieszkające w parku wiewiórki. Korzystając z okazji wstąpiliśmy do dworku , w którym zwiedziliśmy wystawę pt.: „ Jesień – bogactwo kolorów”.

Podziwialiśmy prace zamieszczone na wystawie, ich kolorystykę i techniki wykonania. Wśród nich odnaleźliśmy prace wykonane przez uczniów naszej szkoły. Duże wrażenie wywarło na nas też wnętrze dworku, które ma inny klimat, odmienny od naszych współczesnych mieszkań. To była udana wyprawa.