Święto pieczonego ziemniaka

Dnia 1 pażdziernika 2011r. Rada Rodziców uczniów klasy 2 zorganizowała piknik rodzinny  pod hasłem „Święto pieczonego ziemniaka”.

W słoneczne sobotnie popołudnie  na dzieci i ich rodziców czekały różne atrakcje. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawa na dmuchanym torze przeszkód. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w różnych konkurencjach z ziemniakiem w roli głównej: sadzenie i zbieranie ziemniaków, rzuty do kosza, slalom z ziemniakiem, najdłuższa obierka. Przeciaganie liny i gra w „Dwa ognie” przyniosły wiele emocji. Grilowane kiełbaski i pieczone ziemniaki wszystkim bardzo smakowały.  Zabawa skończyła się wieczorem. Na pamiatkę dzieci otrzymały drobne upominki.  Szczęśliwe wracały do domu.  Najbardziej zadowolone były z tego, że mogły bawić się wspólnie z rodzicami.  Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do wspólnych imprez klasowych.