Konkurs kaligrafii „Złotopiórek” w klasie I B.

Uczniowie naszej klasy przez cały miesiąc kwiecień dzielnie walczyli o miano mistrza „Złotopiórka” kl. I B. W założonych do tego celu specjalnych zeszytach, każdego dnia zapisywali skrzętnie i najstaranniej jak potrafili wybrane przez siebie teksty, za pomocą ołówka lub pióra. Wymagało to od uczniów ogromnej samodyscypliny, pilności i wytrwałości w doprowadzeniu zadania do końca.

Oceny zeszytów dokonała pani dyrektor Alicja Błońska, pani Maria Świstak – wychowawca kl. II i wychowawca klasy I B – Aldona Kowalik. Najpiękniejszym pismem i starannością prowadzenia zeszytu do kaligrafii zachwycił komisję Krystian Borkowski i to on został mistrzem w klasowym konkursie kaligrafii „Złotopiórek”. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli również: Wiktoria L., Julia K. i Mateusz F.  . Zwycięzca konkursu i pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali wspaniałe upominki i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratuluję – wychowawca klasy I B !!!