"Mikołajkowa wycieczka"

5 grudnia 2014r. odbyła się wycieczka do kina z okazji Mikołajek. Zbiórka była o 7.45, natomiast spod szkoły wyruszyliśmy o godzinie 8.00. Podróż minęła bardzo szybko, smacznie i bardzo przyjemnie. Po dotarciu na miejsce i omówieniu  planu  całej wycieczki ruszyliśmy na dwugodzinne "buszowanie" po Galerii Rzeszowskiej.

Czas zleciał miło i wesoło. Następnym punktem naszej wycieczki był wspaniały a zarazem ciekawy film "Igrzyska śmierci: Kosogłos cz.1 " - z podziwem oglądaliśmy i wczuwaliśmy się z zapartym tchem w losy bohaterów.  Po zakończeniu seansu  wyruszyliśmy w drogę powrotną.  Zdaniem uczniów wycieczka była udana - każdy mile spędził ten dzień. Mamy nadzieję, że takich wycieczek będzie więcej :)!!!