Zakończenie roku szkolnego

26 września był ostatnim dniem, przed wakacjami, w którym uczniowie naszej klasy zasiedli w ławkach jeszcze jako pierwszoklasiści. Po uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015  odbyło się spotkanie w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia klasy pierwszej. Przez cały rok  wszyscy pilnie wypełniali obowiązki szkolne, dlatego każdy zasłużył na nagrodę książkową. Aby móc wspominać różne klasowe wydarzenia z minionego roku szkolnego, dzieci otrzymały płytę ze zdjęciami.

Rodzice dumni z osiągnięć swoich pociech wręczyli im paczuszki z klockami Lego. Po ciężkiej 10 miesięcznej pracy wszyscy zasłużyli na wakacyjny odpoczynek. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy podejmowali różnorodne działania na rzecz klasy. Życzę udanego wypoczynku podczas wakacji.    Wychowawca klasy