Klasowy Konkurs Recytatorski

Dziś 22.05 2015r. w naszej klasie wielkie święto - Klasowy Konkurs Recytatorski pt.: „Humor w wierszach”. Każdy wcześniej wybrał dowolny wierszyk z humorem i się go nauczył, by dziś zaprezentować go kolegom i koleżankom z klasy oraz zaproszonym mamom, które były w składzie jury: Monika Fijałek, Anna Borkowska i nasza wychowawczyni – Aldona Kowalik.

KOMISJA OCENIAŁA:
          KULTURĘ SŁOWA /1-2 PKT./ - bezbłędna recytacja, płynność wypowiedzi, brak pomyłek, poprawna wymowa głosek.
          INTERPRETACJĘ /1 – 2 PKT./ - wyczucie tekstu, zaznaczenie głosem nastroju wiersza / wesoły – smutny/, stosowanie pauz, znaków przestankowych, modulacja głosu /ciszej – głośniej, wyżej – niżej, szybciej – głośniej/, mimika twarzy.
          OGÓLNY WYRAZ ARTYSTYCZNY I REKWIZYTY/1 – 2 PKT./ - postawa podczas recytacja, wyraz twarzy, wywiązanie się z zadania, ogólne wrażenie, strój lub rekwizyt.
Wszyscy prezentowali się ślicznie, niektórzy w pięknych tematycznych strojach.
Każdy tak pięknie zaprezentował swój wierszyk, że komisja miała kłopot, by wybrać tylko pięć zwycięskich osób. Wszyscy otrzymali dyplomy i upominki w nagrodę za wywiązanie się z zadania.

Oto 5 zwycięskich osób:

Julia Kula, Wiktoria Ladzińska, Zuzanna Wodzień,

Tomasz Matłok, Krystian Borkowski

Braaawo!
Gratuluję wam talentu i życzę powodzenia.

WSZYSCY UCZNIOWIE BĘDĄ REPREZENTOWALI NASZĄ KLASĘ NA SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM. BĘDZIEMY TRZYMAĆ KCIUKI!