Przed nami ostatni rok w Naszej szkole…( mamy taką nadzieję:))) )

Słowo SZKOŁA każdemu kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego, kolejnymi miesiącami nauki, wczesnym wstawianiem codziennie rano... Można wymieniać i wymieniać, ale każdy z nas doskonale wie jak jest. 1 września o godzinie 9 rano rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015/16. Każdy pojawił się z bojowym nastawieniem i powakacyjną energią do dalszych działań w szkole.

Miło było zobaczyć się po 2 miesiącach odpoczynku i świetnej zabawy. Jako ostatnia klasa gimnazjum powinniśmy dawać przykład wszystkim młodszym kolegom i koleżankom. Każdy z nas chce jak najlepiej napisać egzamin gimnazjalny, który będzie niebawem. Czeka nas wiele miłych chwil, dyskotek oraz zabaw organizowanych przez szkołę. Chcemy jak najlepiej przeżyć ten rok szkolny i mamy ogromną nadzieję, że tak właśnie będzie.

Opracowała: Ola