Świąteczna akcja SKW na rzecz bezdomnych zwierząt

„Miarą naszej miłości do zwierząt są ofiary, które jesteśmy w stanie dla nich złożyć” /K.Lorenz/

Zima to bardzo trudny czas dla zwierząt w schroniskach. Trzeba je chronić przed zimnem  i mrozem, zapewnić odpowiednią karmę, ciepłe schronienie. Przyda się każdy kilogram dobrej karmy, ciepłe koce i datki na pokrycie kosztów leczenia. Zwierzęta najbardziej jednak czekają na dom pełen ciepła i kochających opiekunów. Schroniska dla zwierząt w regionie liczą na pomoc, szczególnie teraz, przed nadchodzącą zimą.

Szanowni Państwo!

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje wsparcie dla Fundacji „Psi Azylek” .Zapraszamy do zakupu zrobionych przez nas świeczek świątecznych. Pieniądze przekażemy na rzecz schroniska z nadzieją, że pomogą zwierzętom przetrwać zimę.Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Pamiętajmy o prawdziwości słów E. Kanta, które mówią, że „ serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.”

Koszt świeczki: 10 zł

Świeczki można zakupić codziennie w szkole w sali 105 lub podczas zebrania z rodzicami 20 grudnia. Istnieje możliwość zamówienia świeczki w wybranym kolorze. Proszę pisać do p. Eweliny Piękoś, opiekuna SKW na adres ewelina.piekos@interia.pl lub poprzez dziennik elektroniczny.